Srpen 2009

Zabít xD

18. srpna 2009 v 9:30 | Ayakashi |  moje kecy
Uáá grr vrr *murder smile xD*, achjo normálně mě vzbudí nějaké hlasy, tak vstanu, jdu se nasnídat a když mamka otevře okno řeknu jí že mě vzbudili hlasy, a onami oznámí že je to rádio, já ty sousedy zabiju, je to děs, když neštěká ten podělanej pes, nebo když si tam opilá sousedka nezpívá tak pouští rádio >.<. Mě už z toho asi vážně hrábne >.<.
No nic radši končím xD. Mějte se, smějte se.
Vaše Kaše bez kamaše co nikdy nebude vaše a není ze salaše xD

V Iráku pořádají hony na homosexuály

17. srpna 2009 v 18:02 | Ayakashi |  moje kecy
Podle HRW jsou homosexuálové často zabíjeni rodinnými příslušníky nebo za jejich vědomí, aby nebyla poskvrněna čest rodiny. Těla obětí bývají často znetvořena, jsou na nich vyřezána slova jako například zvrhlík.

Zpráva popisuje i případ muže, kterému milice v dubnu unesly a zavraždily partnera, s nímž žil deset let: "Stalo se to pozdě v noci. Přišli si pro mého partnera do domu jeho rodičů. Vyvolali ho jménem, uráželi a odvedli ho před zraky jeho rodičů. Den poté ho našli v sousedství. Útočníci jeho mrtvolu pohodili mezi odpadky. Měla odříznuté genitálie a vyříznutý kus hrdla."

Podle dalších svědků milice homosexuály "zatýkají" v jejich domovech i na ulici. Než své oběti zabijí, vyslýchají je, aby se dozvěděly jména dalších homosexuálů.

Tyto vraždy budou pokračovat, protože je prostě normální zabíjet v Iráku homosexuální muže.anonymní irácký homosexuál

"Slyšeli jsme příběhy, které nám potvrdili lékaři, o mužích, jejichž konečníky byly ucpány nebo zalepeny a kterým pak byla podána projímadla, což vedlo k mimořádně bolestivé smrti," řekla spoluautorka 67stránkové zprávy HRW Rasha Moumnehová.

Mahdího armáda stojí v čele útoků

Tažení proti homosexuálům vedou především příslušníci šíitské milice radikálního duchovního Muktady Sadra. V bagdádské šíitské čtvrti Sadr visí na zdech plakáty, aby lidé pátrali po homosexuálech a zveřejňovali nejen jejich jména, ale také adresy. Kromě příslušníků Mahdího armády se však na zabíjení homosexuálů podílejí i policisté, byť je homosexualita v Iráku legální.
Mluvčí Mahdího armády a duchovní odsoudili to, co sami označují za obavy z třetího pohlaví a co sami nazývají feminizací iráckých mužů. Vyzvali armádu, aby proti nim zakročila. Z Bagdádu se vlna útoků na homosexuály rozšířila do Kirkúku, Nadžáfu a Basry.

Příbuzní obětí považují mluvení o tomto tématu za horší než samotný zločin mluvčí ministerstva vnitra

Jeden z iráckých homosexuálů kampaň označil za hon na čarodějnice. "Tyto vraždy budou pokračovat, protože je prostě normální zabíjet v Iráku homosexuální muže," uvedl ve zprávě jeden z homosexuálů, jehož jméno je utajeno. Mnoho iráckých homosexuálů uprchlo do jiných zemí, byť v těch je homosexualita nelegální. Bojí se o život.

Policie je bezmocná kvůli postoji příbuzných

"Iráčtí vůdci by měli chránit všechny Iráčany, a ne je nechat napospas těmto agentům nenávisti," uvedl pracovník organizace Human Rights Watch Scott Long.
Rasha Moumnehová tvrdí, že vraždy homosexuálů dokládají selhání iráckých pookupačních úřadů nastolit vládu práva a chránit tamní občany. "Vraždění a mučení nejsou prostředkem k posílení morálky," řekla.
Ministerstvo vnitra se však brání, že se mu násilí na homosexuálech daří jen těžko stíhat kvůli přístupu příbuzných, kteří mnohdy nechtějí policii dát žádné informace. "Příbuzní obětí považují mluvení o tomto tématu za horší než samotný zločin, taková je povaha naší společnosti," řekl podle agentury Reuters generálmajor Abdul Karim Chalaf.

Můj názor: tohle je opravdu hnusné, nejde vyjádřit slovem jak jsem naštvaná, tohle není normální, doufám že všichni ti zm*** co to dělají umřou co nejbolestivější smrtí...

DBSK-Mirotic

17. srpna 2009 v 11:03 | Ayakashi |  DBSK
je v tom i text, původně jsem to chtěla opsat, ale přešlo mě to už po první větě xD

10.8. 2009 - 16.8. 2009

17. srpna 2009 v 10:17 | Ayakashi |  návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (10.8. 2009 - 16.8. 2009) je:
Pondeli: 51
Utery: 39
Streda: 42
Ctvrtek: 31
Patek: 25
Sobota: 13
Nedele: 17

Celkem: 218


tady jséém záás xD

16. srpna 2009 v 18:34 | Ayakashi |  moje kecy
Čááágo béélo šílenci xD, chápu že jste z názvu absolutně nepochopili co vím chci říct xD, prot vám to vysvětlím xD. Jsééém zpěěět *zatroubí xD*. Dneska jsem byla na pouti xDD. OMG já umřůůů xD, prostě kámoška napsala, jeli sme xD, naprosto boží *dělá že před tím nejedla cukrovou vatu xD*, sme šli od nejdrsnějšího až po ten nejslabší xD asi to mělo být naopak co? xD. Ještě ke všemu horko jak něěco xD a já tam byla přes největší slunko *dělá že pravděpodobně nemá úpal xD*. No bylo nám blbě, tak sme si dali ledovou tříšť (šmoulovou ^^) xD. Tak nám chvilu bylo dobře, ale pak sme na ten kolotoč šli znova a bylo nám hodněěě špatně xD. Takže jsme si šli sednout na schodek do stínu xD (njn bezďáci xD.) Pak už jsme na nic nešli xD, hej tak sme šli na nádro, ujel nám bus xD, tak sme obešli obchody xD. Pak sme čapli do budovy na nádru xD. Byli jsme tam sami xD přes okno se na mě tlemil nějakej šikmookej chlap xDD. Pak se tam pokoušeli dostat nějací kluci, tak jsem jim krouživým pohybem prstu naznačila že si to mají obejít xD přitom jsem chytla záchvat smíchu xD, jo a jak sme šli do hypernovy xD tak kolem nás jelo auto a v něm 4 kluci xD, jeden zpíval xD a když sme se na ně s kámoškou začali dívat začli zpívat všichni xD. No prostě dneska byl nejvíc den xDD.
Koment k obrázku od mojí kamarádky xD
lennu ‎(18:24):
aha. :D:D no tak an tom jsme byly a proste ty holky vedle nás zpívali kluk vedle nás ječel...
:D:D máme modřiny....kamošku jsme štouchala loktem do žebra...
*umřela xD*

Krátká zpráva z mého života xD

14. srpna 2009 v 14:54 | Ayakashi |  moje kecy
Za hodinu a půl mám odjet a nemůžu najít kraťasy xD to naštve xD.
Tak já končím xD a snad je najdu xDD.
Všechny vás miluju xD kecám xD mějte se xD.
Vaše Kaše bez kamaše co nikdy nebude vaše a bude v Noemově arše xDD

dneska xD zítra xD prostě kecy xD

13. srpna 2009 v 22:36 | Ayakashi |  moje kecy
Týjo, teda hojamačabalakajamafa xD ne jsem v poho xD nerozumíte mému jazyku? :D nevadí xD. Čao teda xD. Napsala bych ten článek dřív xD (o moc ne xD). Ale na druhém blogu jsem dělala rozcestníky *je upracovaná xD*. Dneska jsem si to s kámoškou parádně užila :D. A zítra jedu ke kámošce na víkend, takže mě tu nečekejte *kryje se před útoky Misky xD*. Ááá měga se těším na čučení na horory xD *ignoruje to že má u toho bobky až za ušima a drží kámošku za ruku xD a pak se bojí jít na záchod a v každém stínu vidí vraha xD*.
No takže radši končím, než vám ze mě hrábne *okatě ignoruje fakt, že nejspíš už všem hráblo xD*.
Mějte se, smějte se (třeba bobkům xD)
Vaše Kaše bez kamaše co nikdy nebude vaše xD
PS: omlouvám se SB, že je teď moc neobíhám, není čas...

jen krátká zpráva xD

12. srpna 2009 v 21:58 | Ayakashi |  moje kecy
Takže jak jste určitě pochopili z názvu článku, který jako vždy, oslnivě a úžasně inteligentní a propracovaný xD, hodlám vás svými kecy, otravovat jen chvilku xD. Takže se posaďte a začnem xD. Moment, já nevím čím začít xD. Sakra, to sem nevymyslela xD, prostě začnu tím co mě napadne xD. Zítra tu nebudu páč se pudu fotit na průkazky a takový pytloviny, no znáte ne?? xD.
A pak mám sraz s kámoškou, achjo zase se celý město bude divit, kdo se to směje přes celý město xD. No a tak sem uvažovala že bych si založila blog, vyloženě na kecy, ale to by pak tady skoro nic nebylo xD. Lol xD. Tak konec hlášení *dělá hlas jako z vysílačky xDD*.
Mějte se, smějte se (ne mě xD)...(jasný? xD)
Vaše Kaše bez kamaše co nikdy nebude vaše xD (to čučíte jak sem geniální co? xDD *uhm rači jde xD)*

Dnešek xD

12. srpna 2009 v 10:52 | Ayakashi |  moje kecy
Čao lidi xD. Jak se máte? Já se nudím xD. Páč kámoška, se kterou sem dneska měla být, nemůže, nechceš dojet Misko? xD.
Tak vám du otrávit na chvilku život a něco vám kecat xD. Takže včera sem byla venku s kámoškou, ona má takový kydy až to není možný, pořád něco o babičce a trenkách, a pak se diví, že z ní umírám xD. Mimochodem když mám záchvat smíchu, vůbec to nejde slyšet přes celej Vyškov, fakt ne xD.
Napadá vás ještě něco, co bych vám mohla říct? xD. Ne?. Mě taky ne. Takže asi budu končit xD.
Mějte se, smějte se (mýmu psovi xD)
Vaše Kaše co nikdy nebude vaše xD

Bla bla bla :D Blu blu blu :D

11. srpna 2009 v 10:36 | Ayakashi |  moje kecy
Takže asi tak :D Ahoj, jak se máte? Já docela dobrý :D Dneska jdu s kámoškou ven, co na tom že prší :D Jo a udělala jsem blog o Visual Kei kdyžtak kdybyste se chtěla podívat: www.vk-style.blog.cz *nenápadně jim tím říká že se tam maj kouknout xD* a když už tam budete můžete se přihlásit do VK klubu ^^.
Takže jak dneska dojedu, něco sem hodím, ale ve středu zase jedu za další kámoškou, takže tu moc nebudu xD. Já už moc nevím co psát xD.
Mějte se, smějte se xD.
Vaše Kaše bez kamaše xD

7.desing-Jasmine You

10. srpna 2009 v 14:23 | Ayakashi |  desingy
T___T Na počest Jasmine You T___T Achjo, je mi tak na nic, že dneska tu nic nepřibude T___T

3.8. 2009 - 9.8. 2009

10. srpna 2009 v 11:33 | Ayakashi |  návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (3.8. 2009 - 9.8. 2009) je:
Pondeli: 35
Utery: 40
Streda: 45
Ctvrtek: 42
Patek: 41
Sobota: 32
Nedele: 29

Celkem: 264

sbohem Jasmine You

10. srpna 2009 v 10:43 | Ayakashi |  Versailles
Dneska ráno jsem se dozvěděla šokující zprávu, Jasmine You, už není na tomto světě T__T
Versailles sem začala poslouchat teprve před nějakou dobou, ale docela mě to zasáhlo T__T
Sbohem Jasmine You *vysmrká se*

Jdu vám otrávit život :D

8. srpna 2009 v 19:27 | Ayakashi |  moje kecy
Čao lidi, jak už je z nadpisu jasné, jdu zase o něčem kecat, takže po téhle větě ještě můžete zdrhnout xD.
Téma se bude točit kolem oblékání lídí, a hlavně do j-stylů.
Takže...začínáme *zhasne xD ale pak zase rožně páč nic nevidí xD*
Když se viděla fotky, některých holek, doslova narvaných věšinou do lolity a decory, myslela jsem že se rozbrečím, (zatím budu mluvit o těchto dvou stylech a pak hurá na další) myslím že některé holky vůbec nemají soudnost, tenhle styl je na hubené a štíhlé holky, WARNING: není to žádný útok na oplácané lidi, sama mám pár špeků T-T, ale narozdíl od hodně lidí, vím co si můžu dovolit a co ne, koukněte, když se vychrtlá Japonka obleče do lolity, vypadá v tom opravdu dobře, protože to přidává kila (obrazně řečeno, ne že byste si oblékli lolitu a ztloustli xD) a decora to samé. Ale když se do lolity narve nějaká česká holka, s trošku většími boky a zadkem, vznikne z toho něco, po čem se mi chce brečet, vypadá to otřesně, alespoň v případech co jsem viděla.
S decorou to samé, jen hubené a štíhlé holky, na sebe mohou narvat křiklavý a do očí bijící outfit, protože tohle oblečení přitahuje VŽDY pozornost, jak asi vypadá když se holka s bříškem, boky a stehny narve do úzkých legín a dá si k tomu krátkou nadýchanou sukýnku? vypadá to hrozně.
Tím ovšem nechci říct aby baculky a nebo trochu oplácanější holky nenosili co se jim líbí, a nebo aby seděli zavřené doma. Jen se prostě obléct tak aby to zakrylo vaše nedostatky, a zvýraznilo přednosti, každé nějaké má.
A teď k dalším stylům, těm tmavším, myslím že černá barva toho dokáže hodně zamaskovat, proto i já hodím ve VK (EMO jak by řekli chytří lidé z mého okolí -.-").
A taky nemusíte být žádný styl, prostě si vytvořte vlastní, zkombinujte co se vám líbí (ale dejte pozor na to aby to vypadalo.)
A já už radši končím :D
Mějte se, smějte se (a zabijte sousedčina psa (jako mé sousedky, ne vaší xD)
Vaše Kaše bez kamaše :D

Pika Pika :D

7. srpna 2009 v 11:23 | Ayakashi |  moje kecy
Čao :D Já vám s tím Pikachu prostě nedám pokoj :D. Ale kámoš mi slíbil že mi to pořídí xD Ale za fialový lítací sele xD Nemáte někdo nějaký? xD. Jestli jo tak napište do komentářů xDD.
A co jak se máte? Co prázdniny? Za chvilu zase do škole? No dobře tak na ze chvilu, ale tak daleko to zase není xDD.
Už jsem vyfotila ty moje capiny xD takže to hodím pod perex xD. Takže se tam koukněte xD. Možná sem časem hodím aj svoje fotky xD. Ale zase nechcu abyste všichni umřeli tak nevím xD.
A teď jedna smutná zpráva, co smutná, tragická xD. Miska mi odjížíd na víkend pryč T-T no umíte si to představit? Neumíte *má hysterák xD*. Achjo jak já to bez ní přežiju *de brečet na záchod xD*. No nic rači končím xD.
Mějte se, smějte se (mému psovi xD).
Pika Pika xD Vaše Kaše bez kamaše xD.

Pikachu :D

6. srpna 2009 v 18:31 | Ayakashi |  moje kecy
Čao liďové moji velicí xD. Tak jsem byla stou mamkou na městě xD. Koupila jsem si tričko xD (nepodstatné xD). A taky sponečku s kválíkem :D a taky kapsičku na mobil s kválíkem :D. Až se mi nabije foťák hodím sem fotky xD. Jo a taky prstýnek jsem si koupila xD. Ale stejně je moje mamka zlá xD. Nechtěla mi koupit sponku s Pikachu T-T. Je prostě zlá xD. Ale počkejte až tam půjdu příště xD. Koupím si všechny sponky MUHAHA xD nejsem blázen xD fakt ne xD.
Normálně, jsem šla aj k vietnamcům, a oni tam nic neměli T-T zrada, a pak jsem eště do jednoho obchodu, kde toho mívali hafo a teď? zase nic T-T pakárna toto xD.
Mějte se, smějte se (ale ne mě xD)
Vaše Kaše bez kamaše xD
PS: nechcete mi někdo koupit sponku s Pikachu?? xD

Další moje kecy xD

6. srpna 2009 v 11:33 | Ayakashi |  moje kecy
Čao lidičkové prťaví :D *okatě ignoruje fakt že ona sama já 162 a PŮL cm xD*.
Jak se máte?. Já docela brý :D, už jsem bráchovi sehnala něco k narozkám, japonský vrhací hrot (vypadá to jako kunai ^^xD), ale nevím jestli s tím neuteču xD, ne já budu hodná a dám mu to, ale pak si to budu pučovat :D lol xD.
Přemýšlela jsem jestli mám chodit v decoře nebo ve visual kei, ani nevíte jak je těžký přemýšlet :D, nejspíš to všechno smíchám dohromady xD a budu konečně vypadat jako debil xD.
Hele taky vám lidi tvrdí že jste EMO? Mě jo xD a to jen kvůli tomu že nosím návleky a mám černý linky, achjo tak inteligence lidí opravdu prudce klesá xD.
Dneska půjdem odpoledne s mamkou do města xD zajdu k vietnamcům...ne nebudu je unášet xD...koupím si něco do vlasy ^^ ňuhůů xD. Nějaký sponky a takový ty čelenky a prostě všeckóóóó *psychopatickej smajl xD*, protože to je asi jedinej obchod kde něco takovýho maj xD.
Achjo už jsem se zase rozkecala xD. Je to děs se mnou xD.
Mějte se, smějte se (mýmu psovi xD)
Vaše Kaše bez kamaše xD
PS: uhm ááá ííí xD (prostě tam chci PS xD)

obrázky-decora

5. srpna 2009 v 22:04 | Ayakashi |  obrázky a fotky
Tahle je naprosto úžasná ^^
108_1040.jpg decora image by amekuma

Nenapadá mě nadpis článku ...

5. srpna 2009 v 13:35 | Ayakashi |  moje kecy
Ahoj lidi, jak se vám vede? Mě nějak divně, dneska to nevypadá na tu dobrou náladu jako obvykle, je mi nějak divně, a vůbec nevím proč...
Jenže já nechci propadnout špatným náladám, jak tomu bývalo v dřívějších dobách, chci být šťastná a optimistická (místy killerská xD).
Snad mě to brzo přejde a nahradí to ta nálada, kdy se tlemím aj kamínku na zemi xD. A nebo taky když mi Miska řekne že bude Lady GloGlo *umírá xD*. Jo to mi vždycky zvedne náladu xD. Že prej GloGlo xDD. Dobře už toho nechám xD.
Mějte se, smějte se.
Vaše Ayakashi

PS: fakt potřebuju vymyslet co tomu bráchovi k narozkám